Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Warsztaty dla dzieci w Poznaniu - kto w nich uczestniczy?

Jeremi Konieczny 2022-01-22 0 komentarzy
Warsztaty dla dzieci w Poznaniu - kto w nich uczestniczy?

Zrozumienie potrzeb dziecka stanowi podstawę udanej relacji. Doszkalanie się i pozyskiwanie informacji z rzetelnych źródeł pomaga uniknąć nieporozumień oraz błędów mogących rzutować na przyszłość malucha. Zainteresowaniem cieszą się warsztaty dla dzieci w Poznaniu, na które można zapisać się na stronie psycholog-dladziecka.pl. Prowadzi ją psycholog mający wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi oraz rodzicami, którzy niekiedy nie rozumieją ich zachowań. Spotkania kierowane są między innymi do kobiet w ciąży i ich partnerów, ponieważ dają możliwość przygotowania się do przyjścia na świat dziecka.

Warsztaty znajdują zastosowanie także wśród rodziców niemowlaków oraz starszych maluchów, przykładowo sprawiających problemy wychowawcze. Podczas ich trwania można poznać źródło konfliktów oraz działania, których celem jest uniknięcie nieporozumień w przyszłości. Specjalistka, która je prowadzi, wskazuje na najczęściej występujące problemy oraz ich przyczyny. Zazwyczaj są to trudności w nauce i nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, wycofanie, agresja, nadpobudliwość czy brak apetytu.

Psycholożka udziela się w żłobkach, w których prowadzi zajęcia dla rodziców. Podczas spotkań panuje miła atmosfera, dzięki czemu uczestnicy nie mają oporów, by zadawać pytania. To świetna propozycja dla osób chcących zrozumieć swoje dzieci i ich zachowania w niektórych sytuacjach. Specjalistka oferuje także terapię dla najmłodszych oraz dorosłych, dzięki której można rozwiązać pewne problemy, co poprawia jakość życia.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!