Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Nadruk na czapce z daszkiem - spersonalizuj swoją czapkę

Hanna Sadowska 2020-08-10 0 komentarzy
Nadruk na czapce z daszkiem - spersonalizuj swoją czapkę

Na stronie internetowej LogoNaCzapce.pl można znaleźć bogaty asortyment czapek z daszkiem prostym (w stylu snapback) oraz profilowanym. Oczywiście każdy klient sam projektuje "krok po kroku" ostateczny wygląd wybranego modelu pod względem kolorów, użytych materiałów, a także wyszytego logo lub napisu. Warto zaznaczyć, że producent stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykorzystanych elementów, dzięki czemu klienci zyskują trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne okrycia głowy. Nic więc dziwnego, że tak ogromnym zainteresowaniem cieszy się personalizowana czapka z daszkiem - nadruk wykonywany jest zgodnie ze wskazówkami klienta i może być wykonany w formie grafiki lub haftowanego napisu.

Oczywiście oprócz oryginalnego wyglądu, czapki spełniają swoją podstawową funkcję, a więc doskonale chronią głowę przed promieniami słońca i wiatrem. 

Jak złożyć zamówienie na spersonalizowaną czapkę?

  • wybór określonego produktu, czyli modelu czapki,
  • oznaczenie rodzaju zdobienia (m.in. haft, nadruk, wszywka),
  • wysłanie własnego logo do firmy,
  • otrzymanie od pracowników wizualizacji i ostatecznej ceny zamówienia,
  • opłacenie zakupów i oczekiwania na przesyłkę.

Warto wspomnieć, że oprócz bejsbolówek, na stronie internetowej dostępne są także kapelusze, czapki zimowe i militarki, które również można dowolnie zaprojektować, by móc podkreślić swoją własną stylizację. Producent przyjmuje zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe, które zazwyczaj realizowane są dla właścicieli przedsiębiorstw z przeróżnych branż.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!