Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Które środki do czyszczenia auta wybrać na zimę?

Adrian Czerwiński 2022-11-22 0 komentarzy
Które środki do czyszczenia auta wybrać na zimę?

Zmiana warunków atmosferycznych wpływa na sposób pracy podzespołów w każdym aucie. Dlatego też należy zadbać o to, żeby w pojeździe znalazły się odpowiednie płyny eksploatacyjne. Są to między innymi zimowe płyny do spryskiwaczy, czy też odpowiedniej jakości płyny chłodnicze. Duże znaczenie ma także stosowanie kosmetyków samochodowych dostosowanych do trudnych warunków pogodowych. 

W każdym pojeździe powinien znaleźć się odmrażacz, który pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się śniegu i lodu z szyb i reflektorów. Przy stosowaniu tego środka nie trzeba używać skrobaczki. Wystarczy krótka praca silnika, aby przywrócić pełną widoczność i bezpieczeństwo. Środek zadziała zdecydowanie szybciej, jeśli wcześniej karoseria i szyby zostały odpowiednio przygotowane do sezonu zimowego. 

Firma Autoland proponuje użytkownikom samochodów preparaty, które zabezpieczą auto przez szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. W jej ofercie są środki do czyszczenia auta, które zawierają wosk. Są to szampony samochodowe i balsamy, które po nałożeniu stanowią barierę przez kolejnym zabrudzeniem. Są one rozlewane do poręcznych butelek, które z łatwością można przechowywać nawet w bagażniku auta. Do codziennej pielęgnacji wnętrza pojazdu warto użyć między innymi chusteczek do kokpitu, które z łatwością usuwają kurz.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!