Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Hurtownia narzędzi

Kamila Michalska 2019-03-22 0 komentarzy
Hurtownia narzędzi

Pod adresem nycz.pl znajdziecie Państwo ofertę hurtowni o tej samej nawie, której imponujący katalog stanowi bardzo atrakcyjną propozycję dla klientów indywidualnych, firm oraz sklepów detalicznych z branży remontowo-budowlanej. Hurtownia specjalizuje się w imporcie i dystrybucji najwyższej jakości elementów metalowych, takich jak:

  • wyroby śrubowe - śruby, nakrętki czy gwoździe, odznaczające się najwyższymi parametrami, wykonane według najważniejszych norm i dodatkowo pokryte powłokami gwarantującymi pełnię funkcjonalności i maksymalną żywotność;
  • liny, siatki, druty - najlepszej jakości stal, precyzja i solidność w wykonaniu, gotowość do pracy w najbardziej wymagającym środowisku i bardzo dużych obciążeniach;
  • narzędzia - funkcjonalne i wytrzymałe narzędzia i elektronarzędzia od renomowanych polskich i europejskich producentów, nieocenione zarówno w rękach fachowców jak i pracach przydomowych.

Gama produktowa hurtowi obejmuje kilkanaście tysięcy referencji, samo przedsiębiorstwo obecne jest na rynku od niemal trzech dekad. Z częścią elementów z oferty klienci nie spotkają się nigdzie indziej - hurtownia Nycz jest wyłącznym dystrybutorem produktów niektórych z marek, a jako bezpośredni importer może zaoferować w dodatku wyjątkowo korzystne ceny. Jest to równocześnie wyróżnienie oraz bardzo duża odpowiedzialność.

Oprócz dystrybucji, firma specjalizuje się w usługach związanych z pokryciami galwanicznymi, neutralizacją odpadów przemysłowych oraz odzyskiwania metali ze zużytych urządzeń i przedmiotów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!