Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Dlaczego warto zapisać się na angielski indywidualnie w Lublinie?

Kamila Michalska 2022-09-24 0 komentarzy
Dlaczego warto zapisać się na angielski indywidualnie w Lublinie?

Językiem angielskim jako ojczystym posługują się na całym świecie miliony ludzi - oprócz mieszkańców Wysp Brytyjskich i Irlandii w Europie, również obywatele Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Republiki Południowej Afryki i wielu państw, które wchodziły w skład Imperium Brytyjskiego lub tworzą część brytyjskiej rodziny narodów (by wymienić tylko Hong Kong, Maltę, Nigerię czy Zimbabwe). Nic zatem dziwnego, że jego znajomość w znaczącym stopniu ułatwia komunikowanie się w sprawach politycznych, gospodarczych, naukowych i społecznych.

Osoby chcące opanować lub doskonalić angielski indywidualnie w Lublinie mogą zapisać się na intensywne zajęcia w Szkole języków obcych Efekt.

Ze względu na zasięg oddziaływania angielski jest dziś najczęściej wybieranym językiem obcym w krajach, które nie mają bezpośrednich historycznych związków z jego ojczyzną - od Ziemi Ognistej po Laponię i od Senegalu po Hokkaido. Tę popularność zawdzięcza przede wszystkim wpływom polityczno-gospodarczym, jakie po 1945 roku zyskały na świecie Stany Zjednoczone. Również nie bez znaczenia jest wewnętrzna, strukturalna logika i plastyczność mowy Brytyjczyków, sprzyjająca słowotwórstwu, co w dobie szybkich zmian na skalę globalną ma nie najmniejsze znaczenie.

Metoda bezpośrednia sprzyja biegłemu opanowaniu obcego języka.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!