Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Dlaczego warto wybrać obrączki tytanowe?

Adrian Czerwiński 2023-08-18 0 komentarzy
Dlaczego warto wybrać obrączki tytanowe?

W każdym sklepie jubilerskim można znaleźć rozmaite wyroby, w tym obrączki ślubne. Są one na ogół wykonane z różnych rodzajów złota, ale w ostatnich latach w niektórych salonach pojawiły się także wyroby z innego metalu szlachetnego. Jest nim tytan, mający wiele pozytywnych cech, dlatego coraz częściej klienci wybierają wyroby z niego.

Osoby, którym zależy na oryginalności, mogą zdecydować się na obrączki tytanowe, dostępne w sklepie należącym do firmy, która od lat działa w branży jubilerskiej, wytwarzając mnóstwo ciekawej, eleganckiej w swej prostocie biżuterii. Kurek Jewelry to doświadczony producent, dysponujący kreatywną załogą, która z pasją przystępuje do kolejnych wyzwań. Każdy wyrób wykonuje z ponadprzeciętną starannością, dlatego jest on wolny od jakichkolwiek wad.

Obrączki polecane przez sklep należący do tej firmy mogą być wykonane z samego tytanu lub łączonego ze zlotem. Do najważniejszych cech tych produktów należą:

  • odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • wytrzymałość,
  • efektowny wygląd,
  • niska wrażliwość na chlor czy morską wodę,
  • atrakcyjna cena.

Pierścionki ślubne z tytanu wybierają także osoby uczulone na srebro i złoto, a właściwie na metale stanowiące domieszkę do czystego złota, czyli nikiel, kobalt lub miedź. Alergia na złoto jest rzadka, jednak gdy wystąpi, jest nieprzyjemna, dlatego warto zdecydować się na wyroby z tego metalu. 

Wśród dostępnych wzorów tej biżuterii można znaleźć zarówno wyroby klasyczne, jak i o nowoczesnym designie, a nawet ekstrawaganckie, np. cechujące się surowym wyglądem lub ozdobione kolorowym paskiem. Dlatego najbardziej wymagający klienci, ceniący sobie oryginalność oraz wygodę użytkowania, z pewnością znajdą w ofercie odpowiadające im modele. 

Ze swej strony firma gwarantuje darmowy grawerunek i szybką realizację zamówień. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!