Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Czy warto poznać Baśń o Smoku Wawelskim?

Bruno Michalak 2022-11-21 0 komentarzy
Czy warto poznać Baśń o Smoku Wawelskim?

Jedną z firm oferujących sprzedaż, między innymi, napojów i deserów dla dzieci, jest Kubuś. Aby zwiększyć swoją popularność i wzbudzić sympatię dzieci i rodziców, powstał portal internetowy, który pełen jest wiedzy merytorycznej dla rodziców oraz gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych. 

Strona podzielona jest na dwie strefy, dzięki czemu korzystanie z niej jest dużo łatwiejsze, przyjemniejsze i przede wszystkim naprawdę przejrzyste. Jedna część dedykowana jest rodzicom. Tam dostępne są, chociażby, przepisy i przydatne porady. Opiekunowie bardzo chętnie korzystają z takich treści i cenią sobie ich autentyczność i rzeczowość. Dzięki nim mają możliwość rozwijania swoich rodzicielskich kompetencji. Założyciele portalu zadbali o to, by forma przekazu była przystępna i w stu procentach zrozumiała.

W strefie dla dzieci zebrano z kolei całą gamę fantastycznych propozycji. Maluchy mogą ćwiczyć z Kubusiem (pomogą im w tym specjalnie opracowane filmiki instruktażowe), kolorować i rysować (dostępne są materiały nadające się do wydrukowania), czy też grać w specjalne gry online. 

Świetnym pomysłem jest także strefa z audiobookami. Znaleźć tam można, na przykład,Baśń o Smoku Wawelskim. Taka forma zapoznawania się z ponadczasową dziecięcą literaturą pozwala na obcowanie z nią w domu oraz w podróży.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!