Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Wynajem kampera marki Mercedes

Bruno Michalak 2019-05-30 0 komentarzy
Wynajem kampera marki Mercedes

Wakacje z camperem są ucieleśnieniem marzeń dla osób lubiących odkrywać mniej popularne turystycznie zakątki świata – z widokowymi sceneriami i urokliwymi miasteczkami na trasie. To opcja pozwalająca na pełną swobodę tempa zwiedzania, podejmowanie spontanicznych decyzji i eksplorację bardziej dziewiczych miejsc z dziką przyrodą lub dobrymi warunkami do uprawiania aktywnej turystyki. Luksusowe wersje camperów umożliwiają odbycie podróży w sposób szybki, komfortowy i bezpieczny, z wariantem spania i wygodnego spożywania posiłków. Ich klasa użytkowa przywodzi na myśl eleganckie jachty.

Taką flotą samochodów kampingowych dysponuje firma Jachtem w góry, której domeną jest wynajem camperów Mercedesów Marco Polo. To pojazdy idealnie nadające się do podroży dla osób w każdym wieku, również z małymi dziećmi i ukochanymi czworonogami.

 

Firma oferuje klientom pojazdy zarejestrowane w 2019 roku. To auta z wysokim standardem wyposażenia, przemyślane i dopracowane technologicznie i ergonomiczne. Decydując się na nie, zyskujesz gwarancję na:

- wysoką jakość projektową pojazdu, z eleganckim, nowoczesnym wnętrzem i sylwetką,

- moc 190 km,

- możliwość konfigurowania ustawień wnętrza dzięki obrotowym fotelom,

- wyposażenie w stolik, ogrzewane webasto, klimatyzację, gniazdka usb, możliwość noclegu na 2 łóżkach oraz wspomaganie parkowania w formie kamery 360 stopni,

- miejsce dla 7-osobób,

- pakowny boks dachowy na 500 ml,

- możliwość wjazdu do każdego miasta, dzięki rejestracji jako samochód osobowy.

 

Campery są podstawiane zgodnie z życzeniem klienta pod jego dom i mogą być doposażone w akcesoria biwakowe. Każdy egzemplarz ma hak pozwalający na zabranie ze sobą przyczepy bądź łodzi. Firma cieszy się dobrą reputacją, ma konkurencyjne ceny i rozwiniętą sieć oddziałów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!