Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Jednorazowe rękawice lateksowe - najlepsze oferty!

Witold Jakubowski 2019-06-08 0 komentarzy
Jednorazowe rękawice lateksowe - najlepsze oferty!

Producenci rękawic jednorazowych zapewniają w swoich ofertach szeroki wybór produktów dedykowanych dla wszystkich, którzy celują w produkt dopasowany do pracy diagnostycznej. Dlatego SafeMed postanowiło produkować coraz to lepsze i wytrzymalsze produkty, które jednocześnie nie krępują ruchu i zapewniają dobry uchwyt. Rękawice jednorazowe wykonane są z lateksu kauczuku naturalnego, dlatego tak dobrze przylegają do dłoni i zapobiegają przeniknięciu wielu różnych substancji do skóry.

Zastosowanie rękawic lateksowych nie zmniejsza się, jednak należy pamiętać, że osoby uczulone na proteiny kauczuku po użytkowaniu mogą zauważyć reakcje alergiczne. Jednak warto wspomnieć, że materiał bardzo dobrze radzi sobie z delikatnymi kwasami, zasadami i alkoholami, dlatego tak chętnie stosuje się go w rękawicach laboratoryjnych i medycznych. Przy kontakcie ze smarami i olejami nie zachowuje wszystkich swoich właściwości, dlatego przy kontakcie z takimi substancjami warto zdecydować na ochronę nitrylową.

Rękawice lateksowe bezpudrowe i pudrowe świetnie nadają się również w pracach domowych/porządkowych, kiedy to jest potrzeba ochrony skóry przed żrącymi składnikami zawartymi w detergentach do mycia np. powierzchni. Oferta dedykowana jest każdemu, kto chce zamówić wysokiej jakości produkty bez konieczności przepłacania. Opakowania zawierają wiele par rękawiczek, dzięki czemu starczą na długo. Pod adresem online producenta można odnaleźć szczegółowe informacje, dzięki którym będzie można szybko zadecydować o kupnie najlepszego wyposażenia gabinetów i salonów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!