Stań na wysokości zadania

Pokaż potencjalnym klientom że jesteś warty ich czasu!

Pokaż się społeczności

Profesjonalne artykuły na temat Twojej firmy!

Wybieraj najlepszych

Katalog pełen godnych zaufania firm z całego kraju!

Autoryzowany serwis Toyoty w Poznaniu

Jeremi Konieczny 2019-05-17 0 komentarzy
Autoryzowany serwis Toyoty w Poznaniu

Decydując się na kupno samochodu, warto rozważyć kupno Toyoty, gdyż jest to jedna z najrzadziej ulegających awariom marek. I nie chodzi tylko o nowe pojazdy, które jeśli się o nie dba i regularnie poddaje serwisowaniu, są bezawaryjne. Niemieckie rankingi pokazują, że wśród aut trzyletnich Toyota ciągle prowadzi jako najmniej awaryjne pojazdy. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że serwis tej marki jest jednym z najlepiej rozwiniętych w naszym kraju.

Zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne przeglądy wykonuje autoryzowany serwis Toyoty w Poznaniu szczycący się innowacyjnym sprzętem diagnostycznym i doskonałymi mechanikami. Wykonywane tu usługi są w pełni profesjonalne i gwarantują klientom bezpieczeństwo. Warunkiem utrzymania gwarancji jest przestrzeganie terminów przeglądów. Wszelkich informacji na temat gwarancji podstawowej i rozszerzonej można zasięgnąć na stronie uzywane-ukleja.pl, ale są one także dostępne w książce gwarancyjnej każdego pojazdu.

Jeżeli chodzi o serwis pogwarancyjny i naprawy, to stacja ta przyjmuje pojazdy wszystkich dostępnych na polskim rynku marek, gwarantując profesjonalne podejście do klienta. Na przykład cena za każdą usługę i termin, w jakim ona zostanie wykonana, są zawsze ustalane z góry i przedstawiane klientowi do akceptacji. Tutaj dokonuje się także napraw mechanicznych i elektrycznych w pełnym zakresie. Wśród oferowanych usług można znaleźć między innymi:

  • komputerową diagnostykę zespołów i podzespołów pojazdu,
  • wymianę oleju,
  • wymianę płynów eksploatacyjnych,
  • wymianę elementów układu zawieszenia,
  • wymianę elementów układu kierowniczego,
  • naprawę silnika,
  • naprawę lub wymianę części układu hamulcowego
  • naprawę skrzyni biegów.

To tylko niektóre z usług, jakie wykonuje się w tym serwisie przy użyciu doskonałego, nowoczesnego i niezawodnego sprzętu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!